Denizli Merkez

Denizli Araç Kiralama

Pamukkale travetenleri ile özel bir dokuya sahip Denizli ve Denizli’de araç kiralamaya dair tüm detaylar bu yazımızda.

Binek bir araç mı yoksa arazi tipi SUV aracı mı; hangi yakıt tipi ya da otomatik/dizel tercihi mi? Tüm detaylarıyla burada.

Denizli’de Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Uçakla gelerek araç kiralayabileceğiniz şehirlerden biri Denizli. Merkeze yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan Çardak Havaalanı sayesinde daha uçaktan indiğiniz an sizi bekleyen aracınızla toplantınıza yetişebilir ya da Denizli’nin güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Ege Bölgesi’nin güneydoğusunda kalan sanayi ve ticaret kenti Denizli’ye şehir dışından yıl içerisinde çok sayıda ziyaret gerçekleşmektedir. Kiralayacağınız araç ile dilediğiniz noktaya zamanında varabilirsiniz.

Şimdi sırada ucuz fiyatlı, yeni, donanımlı bir araç ve sorularınız olduğu anda anında hizmet veren bir rent a car şirketine ihtiyacınız var. Çardak Havaalanı şubemizden yapacağınız araç kiralama ile seyahatinize kafanızda soru işareti olmadan başlayın.

Araç kiralamak
, basit detaylarıyla hangi tip aracı, hangi tip viteste süreceğinizden daha kapsamlı sorular içeriyor. Öncelikle sürücü olarak otomatik vites olan bir aracı kiralayacaksınız. Peki kaç kişisiniz? Eğer sayıca fazlaysanız ve valizin de çoksa, kiraladığınız araçtaki bagaj hacmi de belirleyici bir kriter olacaktır. Bagaj hacminize ve kişi sayısına göre de araçlar belirlediniz. Peki sadece gideceğiniz yere binek bir araçla gitmek mi, konfor ve keyfi ikiye katlayan üstü açık bir araç mı, engebeli arazi yapısına göre yerden yüksek SUV tipi bir araç mı? En ucuz fiyata, en donanımlı araçlarla ilgili tüm sorularınız için buradayız.

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: Çardak Havaalanı’ndan Denizli merkeze 40 km, Pamukkale travertenlere 75km, İzmir’e 240 km, Antalya’ya 220 km mesafe bulunmaktadır.

Seçenekler arasından en ucuz ancak en yüksek donanımlı araç kiralamak için Oscar Rent A Car olarak hizmetinizdeyiz.

Denizli’de Nerelere Gidilir?

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale travertenleri Denizli’ye vardığınızda mutlaka listenize almanız gereken bir yer. Merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta olan travertenler bembeyaz görüntüsüyle oldukça dikkat çekicidir.

Hierapolis’i, Pamukkale’ye 12 km mesafedeki Leodikya Antik Kenti’ni görmeden Denizli ziyaretinizi tamamlamayın. Antik kentler arasında çok önemli bir yere sahip olan Afrosidias ise oldukça önemli bir yere sahip. Yine Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan antik kent Aydın ili Karacasu ilçesine bağlı Geyre beldesinde ancak Denizli’de kiralayacağınız araçla buraya bir saatte varabilirsiniz.

Denizli’de Ne Yenir?

Tandır, kuzu kelle, Tavas pidesi, köfte, sadece et ve baharattan oluşan kokoreç… Denizli’de gördüğünüz üzere et yemeklerinin ağırlığını görüyoruz. Özellikle tandırda yapılan etlerden oluşan menüler Denizli’deki keyifli molalarınızı renklendirecek.

Yemeğinizi yedikten sonra bir tatlı arayışında olanlardansanız dondurmalı irmik helvasını önerebiliriz.

Denizli'da Araç Kiralama Hakkında SSS

Denizli’de nasıl tip araç kiralanır?

Denizli’de en sık tercih edilen araç tipi orta segment araçlardır.

Denizli’de araç kiralama fiyatları ortalama ne kadardır?

Denizli’de araç kiralama fiyatları ortalama 150 TL’dir.

Çardak Havaalanı’ndan şehir merkezine ne kadar sürede giderim?

Çardak Havaalanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 35 dakikada gidebilirsiniz.

Hangi tip araçlar Denizli seyahati için ideal?

A ya da B segment bir hatchback araç Denizli seyahatiniz için idealdir.

Denizli'de araç kiralayıp istediğim lokasyonda aracı teslim edebilir miyim?

Denizli'de araç kiraladıktan sonra Dalaman, Fethiye, Kaş ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Whatsapp Telefon