Kaş Araç Kiralama

Son yıllarda iyiden iyiye talep gören, binlerce yıllık medeniyetlerin uğradığı ve bugünlere miras bıraktığı Kaş’ta araç kiralayarak gezinize bir adım önde başlayacaksınız.

Hatchback bir araç mı yoksa arazi tipi SUV aracı mı; hangi yakıt tipi ya da otomatik/dizel tercihi mi? Kaş'da araç kiralama ile ilgili tüm detaylar burada.

Kaş’ta Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Kaş’a ulaşım bahsi geçtiği gibi uzun ve meşakkatli ancak buna değdiğini Kaş’a vardığınız an fark ediyorsunuz. Dalaman Havalimanı Kaş’a en yakın havaalanı. Yaklaşık 150 km ancak virajlı bir yolu gideceğinizi varsayarak 2,5 saatlik bir sürede Kaş’a ulaşabilirsiniz. Dalaman Havaalanı’na vardıysanız eğer Dalaman Havalimanı şubemizden ya da zaten Kaş’taysanız Kaş şubemizden size en uygun aracı kiralamak için buradayız.

Antalya’ya bağlı olmasına rağmen Kaş, Dalaman Havalimanı’na daha yakın olduğu için tercihinize bu yönde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Peki gelelim soruya: hangi tip aracı Kaş’ta kiralaman daha uygun? Öncelikle, gideceğiniz tarihten yaklaşık 2 hafta kadar önce araç kiralama rezervesini etmenizi tavsiye ederiz ki son dakikada pürüz yaşamayın.

Dalaman Havalimanı’na indiyseniz Kaş’a giden yolun yapısı gereği yol tutuşu iyi olan bir aracı kiralamanız tavsiye edilir. Bu durumda B ve C segmentinde seçeceğiniz yakıt tipi veya vites özelliğine göre uygun bir araç öneririz. Kaç kişi olduğunuza bağlı olarak da hatchback ya da van tipi bir araç önerilerimiz arasında yer alacaktır.

Şimdi sırada ucuz fiyatlı, yeni, donanımlı bir araç ve sorularınız olduğu anda anında hizmet veren bir rent a car şirketine ihtiyacınız var. Şubelerimizden yapacağınız araç kiralama ile seyahatinize kafanızda soru işareti olmadan başlayın. En ucuz fiyata, en donanımlı araçlarla ilgili tüm sorularınız için buradayız.


Kaş’ta Nerelere Gidilir?

Kaş, coğrafi konumu sebebiyle diğer ilçeler ve illere ulaşımı daha zahmetli bir ilçe. Bu da ister istemez Kaş’ı yıllarca daha bakir bir coğrafyada daha kendine özgü konuma taşımış.

Dingin ve sakin bir tatil planlıyorsanız Kaş tatili tam size göre. Çok sayıda plaj olması size her gün için farklı bir yer keşfetme kapısı açacak. Bunlardan ilk Küçük Çakıl plajı, Kaş merkezde yer alıyor. Farklı işletmelerin olduğu sahilde Derya Beach oldukça ünlü. Büyük Çakıl Plajı ise ismi gibi bir tık daha büyük ve soğuk. Dalgalarıyla ve sonsuza uzanana görüntüsüyle büyüleyen Kaputaş Plajı ise kesinlikle görmeniz gereken yerlerden.

Hidayet’in Koyu da sakin ve dingin bir gününüzü geçirebileceğiniz bir koy. Kaş’a gitmişken, teknelerle ulaşabileceğiniz Limanağzı’nı da görmenizi tavsiye ederiz. Denizi dingin ve dalgasız olarak sevenler için ideal.

Kaş’a yakın ancak yine araç kiralayarak gidebileceğiniz Kalkan ve Patara Antik Kenti’ni görmemek olmaz. İncecik kumu ve alabildiğine uzanan bir sahil hayal edin, işte orası Patara Plajı. Patara Antik Kenti ise plajla hemen iç içe, tarihi ve kültürel mirasıyla Likya döneminin en önemli eserlerini görmenizi sağlıyor.


Kaş’ta Ne Yenir?

Kaş’ta begonviller arasında isterseniz salaş bir kafede oturup kahve için, isterseniz şık bir restoranda günü batırın. Ya da keyifli bir esnaf lokantasında yeni yerel lezzetler keşfedin. Kaş tüm bu seçenekleri sakin ve huzurlu tatil içinde size sunuyor.

Kaş'da Araç Kiralama Hakkında SSS

Kaş’a en yakın havalimanı neresidir?

Kaş’a Dalaman Havaalanı 200 km mesafede en yakın havaalanıdır.

Kaş’ta araç kiralama fiyatları ortalama ne kadardır?

Kaş’ta araç kiralama fiyatları ortalama fiyatı 680 TL’dir.

Hangi tip araçlar Kaş seyahati için ideal?

Kaş’da yolun yapısı gereği yol tutuşu iyi olan bir aracı kiralamanız tavsiye edilir. Bu durumda B ve C segmentinde seçeceğiniz yakıt tipi veya vites özelliğine göre uygun bir araç öneririz. Kaç kişi olduğunuza bağlı olarak da hatchback ya da van tipi bir araç önerilerimiz arasında yer alacaktır.

Kaş’da araç kiralayıp istediğim lokasyonda aracı teslim edebilir miyim?

Kaş'da araç kiraladıktan sonra Dalaman, Antalya, Bodrum ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Antalya Kaş Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Antalya Kaş lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Antalya Kaş araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

Antalya Kaş
Antalya Kaş
4,2
Kaş Araç Kiralama
Whatsapp Telefon