Hakkımızda

Oscar Turizm 1994 yılında kurulmuştur. İlk günden bu yana kaliteden ödün vermeksizin faaliyetlerini devam ettirmiş, rent a car, turizm ve taşımacılık sektöründeki yeniliklerin uluslararası seviyede takipçisi olmuştur. Yenilikçi ve gelişime açık olan firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek 3 yaş altı araç filosu ve en az bir yabancı dil bilen profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Geliştirdiğimiz konseptler ve iş birlikleriyle sektörünü beslemiş, sektörüne bağlı diğer sektörlerin gelişimine de önemli katkıda bulunmuştur.

Hizmetlerimiz ve Kalite Standartlarımız

Şirketimiz bölgenin en geniş araç filosuna sahiptir. Tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına sahip olan filomuz, uluslararası standartlardaki hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini eksiksiz biçimde karşılayan filolarımız deneyimli kadrosuyla misafirlerini eksiksiz bicide ağırlamakta, memnuniyetlerini sağlayarak kusursuz bir hizmet almalarını mümkün kılmaktadır. Oscar Rent A Car araba kiralama şirketimiz için kalite her şeyin önündedir. Amacımız sektörün en kalitelisi olmak değil, kaliteyi gelişme ve süreklilik gösteren bir sürece dönüştürmektedir. Bu sayede de her zaman sektörün en kalitelisi kalabilmektir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini ana hedef benimseyen firmamız, ISO 9001-2008 Kalite Standartları, D-2 Yolcu Taşıma Belgesi ve A Grubu Seyahat Acentesi Belgesine sahip bulunmaktadır. Oscar Turizm olarak şirketimiz, Türk Hava Yolları, Pegasus, SunExpress ve Corendon Havayolları’nın yetkili satış acenteliğini da yürütmektedir. Şirketimiz, rent a car hizmeti yanında havalimanı transfer faaliyetleri de gösteriyor. Bunun yanı sıra uçak bilet satışı hizmeti, yurt içi otelleri erken rezervasyon uygulamaları ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlıyor. Uygun fiyat ayrıcalıklı hizmetlerinde kredi kartı ile 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sunuyor.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Oscar Turizm & Rent A Car olarak hedefimiz; araç kiralama ve turizm acenteliği faaliyetlerimizde çağa ayak uydurarak teknolojinin sağladığı bütün imkanlardan yaralanmaktır. Her türlü iletişim aracını kullanarak müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz etmek, en hızlı ve en doğru çözümü üretmektir. Bu sayede de hem bölgemizde hem de ülke çapında ilk tercih edilen araç kiralama ve seyahat acenteliği şirketi olmaktır.               


DiscoverCars.com Excellent Car Rental Service
Whatsapp Telefon