Göcek Araç Kiralama

Yat turizmiyle ön plana çıkan Göcek, güney Ege’nin şüphesiz en özel ilçelerinden. Uzun yıllar boyunca tekneyle bu sıra dışı koyu ziyaret edenler sayesinde yat turizmi konusunda başka bir boyutu ulaşan Göcek’te en dikkat çeken şey 3 farklı marina, pırıl pırıl bir deniz ve birbirinden eşsiz koylar.

Gelin, Göcek’te ne yenir, Göcek’te hangi koylara gidilir ve gideceğiniz yerlere nasıl araçlar kiralayabilirsiniz, bir göz atalım.

Göcek’te Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Diyelim ki, Muğla Dalaman Havalimanı’na indiniz ve geniş araç filomuzdan bir araç kiralaladınız. Direksiyonu Göcek’e doğru kırdınız, yaklaşık 20 km sonra masmavi bir denize adımınızı atabilirsiniz.

Göcek’te araç kiralama seçeneklerini araştırırken bilmek isteyeceğiniz bazı detaylar: Göcek’ten Fethiye’ye 30 km, Marmaris’e 100 km, Kaş’a 150 km, Antalya’ya 230 km mesafe bulunuyor.

Tüm bu noktalara, size en uygun donanımda ve fiyattaki araçlarla rahatlıkla gidebilirsiniz.

Araç kiralamak, basit detaylarıyla hangi tip aracı, hangi tip viteste süreceğinizden daha kapsamlı sorular içeriyor. Öncelikle sürücü olarak otomatik vites olan bir aracı kiralayacaksınız. Peki kaç kişisiniz? Eğer sayıca fazlaysanız ve valizin de çoksa, kiraladığınız araçtaki bagaj hacmi de belirleyici bir kriter olacaktır. Bagaj hacminize ve kişi sayısına göre de araçlar belirlediniz. Peki sadece gideceğiniz yere binek bir araçla gitmek mi, konfor ve keyfi ikiye katlayan üstü açık bir araç mı, engebeli arazi yapısına göre yerden yüksek SUV tipi bir araç mı? En ucuz fiyata, en donanımlı araçlarla ilgili tüm sorularınız için buradayız.

Bölgenin en geniş araç filosuna sahip firmamız araçların sürekli bakımlarının yapılması, alım ve teslim noktalarının kiralayan kişiye göre belirlenmesi, online destek gibi kritik konularda da tüm fırsatları sunmaktadır.

İster büyük bir aile için geniş araç, isterseniz iki kişilik bir şehir aracı… Kiraladığınız araçla tüm bu yeni yerleri ve doğal güzellikleri keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.

Göcek’te nerelere gidilir?

Küçük bir kasaba olan Göcek’e ilk vardığınızda mavi bir dünyanın kapısını araladığınızı fark edeceksiniz. Domuz Adası, Tersane Koyu, Göcek Adası,D-Marin Göcekİnlice Halk Plajı bunlardan bazıları.

Göcek Merkez’de denize girebildiğiniz yer D-Marin Göcek’in içinde yer alan Blue Point Plajı. Marina içinde yer alan bu güzel plaj, özel kumu ve her yıl yapılan yat yarışlarıyla ön plana çıkıyor. Merkezde başka bir plaj olmadığı için Göcek’e araçla gidebileceğiniz en yakın plaj İnlice Halk Plajı. İnlice Halk Plajı Göcek’e sadece 6 km uzaklıkta.

Eğer kara yolu dışında başka plajlar keşfetmek istiyorsanız merkezden kalkan motor teknelerle gidebileceğiniz sakin bir plajı olan Göcek Adası. Göcek Körfezi’nin en büyük adası Tersane Adası da tekneyle mola vermek isteyenlerin uğrak noktası.

Göcek’te yenir?

Denize sıfır restoranların sıklıkla yer aldığı Göcek’te Akdeniz mutfağı ve Asya mutfağının dokunuşlarına rastlamak mümkün. Eğer deniz kenarı bir yerde değil de daha salaş bir yerde yemek isterseniz, Göcek Çarşı’da birbirinden lezzetli balık restoranların olduğunu hatırlatalım.

Göcek Araç Kiralama Hakkında SSS

Göcek'te araç kiralama fiyatları ortalama 800 TL'den başlar.

Göcek’te gezilebilecek başlıca yerler Domuz Adası, Tersane Koyu, Göcek Adası, D-Marin Göcek, İnlice Halk Plajı’dır.

Göcek Adası, D-Marin Göcek, İnlice Halk Plajı’nı denize girmek için tercih edebilirsiniz.

Göcek’ten Dalaman 17 km’dir.

Göcek’te yat turizmi gelişmiştir. Tekne turları öncelikle tercih edeceğiniz etkinlik olabilir. Çevresindeki adalar Domuz Adası, Tersan Adası gibi yerleri de tercih edebilirsiniz.

Göcek'te araç kiraladıktan sonra Dalaman, Marmaris, Bodrum ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Muğla Göcek Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Muğla Göcek lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Muğla Göcek araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

Muğla Göcek
Muğla Göcek
4,4
Göcek Araç Kiralama
Whatsapp Telefon