Marmaris Araç Kiralama

Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği enfes manzaralarla doğanın ülkemize en güzel hediyelerinden biri olan Marmaris’te araç kiralayarak hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Şimdi gelelim, Marmaris’te araç kiraladıktan sonra nerelere gidip eşsiz anlara tanık olacağınıza.

Marmaris’te Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Marmaris de konumu itibariyle farklı yerlerdeki destinasyonları keşfetmek isteyeceğiniz bir yer olması sebebiyle araç kiralamayı mantıklı kılıyor.

Hem arkadaşlarınız hem de ailenizle farklı segmentlerde çok sayıda araca sahip filomuzdan size en uygun fiyatlı ve donanıma sahip aracı kiralayabilirsiniz. Gideceğiniz yerlere telaşsız bir şekilde varırken, cebinizde yeni anılarla dönersiniz.

Marmaris’te araç kiralama seçeneklerini araştırırken bilmek isteyeceğiniz bazı detaylar: Marmaris’ten İçmeler Plajı’na 8 km, Turunç Plajı’na 20 km, Selimiye’ye 35 km, Dalaman Havalimanı’na 95 km mesafe bulunmaktadır.

Bölgenin en geniş araç filosuna sahip firmamız araçların sürekli bakımlarının yapılması, alım ve teslim noktalarının aracı kiralayan kişiye göre belirlenmesi, online destek gibi kritik konularda da tüm fırsatları sunmaktadır.

İster büyük bir aile için geniş araç, isterseniz iki kişilik bir şehir aracı… Kiraladığınız araçla tüm bu yeni yerleri ve doğal güzellikleri keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.

Marmaris’te nerelere gidilir?

Marmaris denilince ilk akla gelen yer hiç şüphesiz Turunç. Marmaris’in güneybatısında yer alan Turunç el değmemiş bir koyda sakin bir gün geçirmek isteyenler için ideal. Marmaris – Turunç arası 20 km’lik eşsiz bir manzaraya sahip yolda gitmek başlı başına bir deneyim. Turunç içerisinde yer alan Kumlubük’te denize girebilir, uzun bir yürüyüş yaparken tüm bir yılın stresini atabilirsiniz.

Eskiden bir balıkçı köyü olan İçmeler Plajı da merkeze sadece 8 km uzaklıkta sakin bir belde.

Boncuk Koyu da merkezin yaklaşık yarım saat batısında kalan nefis bir koy. Tıpkı Kumlubük’teki gibi berrak bir denize girmek ve sakin bir gün geçirmek isteyenler için ideal. Marmaris’e gittiğinizde Selimiye’yi görmemek olmaz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk ile varacağınız sakin bir köy olan Selimiye bir yat limanı olarak dikkat çekiyor. Huzur verici Sığliman Koyu ise zihninizde farklı bir iz bırakacak.

Bu keyifli geziler sonrası Kleopatra Adası olarak bilinen Sedir Adası’na Gelibolu Köyü’nden hareket eden tekneler ile gidebilirsiniz.

Birbirinden güzel koyları gördükten sonra tarih meraklıları direksiyonunu MÖ 1044 yılında inşa edilen Marmaris Kalesi’ne kırabilir, hemen yakınındaki Havsa Sultan Kervansarayı’nı görebilir.

Marmaris’te ne yenir?

Marmaris’te Akdeniz mutfağının en lezzetli çeşitlerini bulacaksınız. Deniz ürünleri ve Ege’ye özgü karışık otlar sizi hem hem akşamüstü sofralarına hem de salaş öğle yemeklerine davet ediyor. Marmaris’in en bilinenlerinden Bono Good Times Akdeniz mutfağının çeşitlerini tadabileceğiniz hoş bir adres. Yolunuz Turunç’a düştüğünde ise Kumlubük Yat Kulübü şık bir adres olarak karşınıza çıkıyor.

Eğer günü Selimiye’de bitirmek isterseniz Hidayet’in Yeri hoş atmosferi ile size mükemmel bir gün sonu hediyesi olacak. Marmaris merkezde iseniz de Liman Lokantası zengin menüsüyle ön plana çıkıyor.

Marmaris'te Araç Kiralama Hakkında SSS

Marmaris’te araç kiralamada ortalama fiyat nedir?

Marmaris’te ortalama araç kiralama fiyatı 750 TL’dir.

Muğla Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris’e kaç km?

Muğla Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris’e 90 km’dir.

Hangi tip araçlar Marmaris seyahati için ideal?

Ekonomik ya da orta segment araçlar Marmaris seyahati için idealdir.

Dalaman'a indikten sonra Marmaris’e nasıl gidilir?

Marmaris’e Muğla Dalaman Havalimanı’ndan kiralayacağınız araçla gidebilirsiniz.

Marmaris’te araç kiralayıp istediğim lokasyonda aracı teslim edebilir miyim?

Marmaris'te araç kiraladıktan sonra Dalaman, Alanya, Bodrum ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Muğla Marmaris Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Muğla Marmaris lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Muğla Marmaris araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

Muğla Marmaris
Muğla Marmaris
3,8
Marmaris Araç Kiralama
Whatsapp Telefon