Havalimanı Transferi


Havaalanı Transfer Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan hizmetler içerisinde sürücülü araç kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Araç ihtiyacınız olduğunda ve sizin aracı kullanma gibi bir şansınız olmadığında sürücülü araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Daha çok havaalanı transfer işlemleri için kullanılan bu hizmetimiz ile sizler için sürücüsü bulunan bir araç kiralanmaktadır. Antalya ve çevresine tatil için gelecekseniz bu hizmetimiz sizin için en ideal ulaşım çözümlerinden birisi olacaktır. Sizin için belirlenmiş olan araç havaalanından sizi alarak tatil yapacağınız yere ulaşımınızı sağlayacaktır. Tatilinizin bitti anlarda da yine aynı hizmetimizden yararlanabilir ve araçla istediğiniz havaalanına ulaşımınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Araçlar ile Transfer

Firma olarak araba kiralama sektöründe sahip olduğumuz yirmi yıldan uzun sürelik tecrübe ile farklı araç seçenekleri sunmaktayız. Transfer işlemlerinde kullanabileceğiniz sürücülü araç kiralama işlemleriniz için yolcu sayınıza göre farklı araç seçenekleri sunulabilmektedir. Binek araç seçeneklerimiz üç kişi için transfer hizmeti verebilmektedir. Altı ya da yedi kişi için transfer işlemi için hafif ticari araç tarzı araçlarımız bulunmaktadır. On üç kişilik işlem yapılması istendiğinde ise sizlere uygun olarak minibüs araçlarımız kullanılabilmektedir. Özellikle çok sayıda kişi ile bir yere gitmeniz gerektiğinde firmamızdan alabileceğiniz transfer hizmeti ile çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz. Ayrıca araç kiralama işlemi yaparak eşyalarınızı araçlar arasında taşımak zorunda kalamayacağınız için yorulmadan transfer işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

Profesyonel Hizmet Kalitesi

Firmamız her hizmetinde olduğu gibi transfer hizmetinde de sizler için profesyonel hizmet sunmaktadır. Kiralamak istediğiniz araçlar sürekli olarak bakımları yapılan sorunsuz araçlardır. Yapacağınız seyahatlerinizde sizlerin rahatı düşünülerek özel araç seçimi yapılmaktadır. Sürücülü oto kiralama işlemi ile yapacağınız seyahatlerde klimalı araçlar kullanılmaktadır. Antalya ve çevresinde yaz aylarında oluşan sıcak havalarda rahat ve konforlu yolculuk sizler için uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Konusunda uzman çalışanlarımız ile sunulan transfer hizmetimiz rahat ve sorunsuz bir seyahat yapabilmenizi sağlar. Tatilinizden önce ya da sonra yorulmadan seyahat yapabilmeniz, otel ya da havaalanı transferinizi sağlayabilmeniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Transfer Talep Formu

Transfer Talep Formu

Müşteri Bilgileri

Geliş Bilgileri


Whatsapp Telefon