Muğla Milas

Milas Araç Kiralama

Muğla’nın 13 ilçesinden biri olan Milas’tayız. Fethiye ile Marmaris arasında kalan kent Ortaca ilçesine bağlı olup sayısız güzelliği keşfetmek için yola koyulmak istiyorsunuz. Araç kiralama yaparak her bir noktayı detaylıca keşfedebilir, hayatınıza yeni deneyimler katabilirsiniz.

Şimdi gelelim, Milas’ta ne yenir, Milas’ta hangi koylara gidilir ve gideceğiniz yerlere hangi tip araçlar kiralayabilirsiniz.

Milas’ta Araç Kiralamaya Dair Her Şey

27 farklı antik kenti bünyesinde barındıran bir kentteyseniz gidecek çok nokta var ve bunların her birine araç kiralayarak erişebilirsiniz. Yatağan ve Bodrum arasında kalan ilçede görülmeye değer doğal güzellikler ve tarihi yerler listesini aşağıda görebilirsiniz.
Gelelim araç kiralamadaki seçeneklerinize. Milas’ı gezmek için ilk ihtiyacınız konforlu ve güvenli bir araba kiralamak.

Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; Milas’ta araç kiralamak, keşfetmek isteyeceğiniz noktaların sayıca çok olması sebebiyle size büyük bir konfor sağlayacaktır. Araç kiralayarak istediğiniz an durup yeni bir yer keşfetme lüksüne sahip olacaksınız.

Eğer sayıca az kişi tatile çıkıyorsanız kompakt bir araç rahatlıkla işinizi görecektir. Kısa gezilerde 4 kişi, uzun gezilerde ise 2 veya 3 kişi için uygun olan bu araçlar genellikle hatchback’tir. Ortalama 1 haftalık bir gezi için hatchback bir araba kiralamak işinizi görecektir.

Fakat sayıca fazlaysanız ya da çok fazla valizin varsa station wagon tipinde hem yol tutuşları çok iyi hem de yüksek valiz hacmine sahip araçları kiralamanızı tavsiye ediyoruz. Arazi yapısının engebeli olduğu bölgelere seyahat içinse SUV tipi araçlar tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Milas’ta araç kiralama seçeneklerini araştırırken bilmek isteyeceğiniz bazı detaylar: Milas’tan Bodrum’a 50 km, Muğla Merkez’e 75 km, Akyaka’ya 90 km, Didim’e 67 km, Milas-Bodrum Havaalanı’na 18 km İzmir’e 180 km mesafe bulunmaktadır. Tüm bu noktalara, size en uygun donanımda ve fiyattaki araçlarla rahatlıkla gidebilirsiniz.

Bölgenin en geniş araç kiralama filosuna sahip firmamız araçların sürekli bakımlarının yapılması, alım ve teslim noktalarının kiralayan kişiye göre belirlenmesi, online destek gibi kritik konularda da tüm fırsatları sunmaktadır.

İster büyük bir aile için geniş araç, isterseniz iki kişilik bir şehir aracı… Kiraladığınız araçla tüm bu yeni yerleri ve doğal güzellikleri keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.

Milas’ta nerelere gidilir?

Milas denilince ilk akla gelen yer Bafa Gölü. Uzun kıyı şeridi ve enfes güzellikteki manzarasıyla dikkat çeken Bafa Gölü, Milas’a gittiğinizde uğrayacağınız ilk duraklardan biri olmalı.

Dev sarkıt, sütun ve damlataş havuzlarıyla gözünüzü alamayacağınız İncirliin Mağarası ve Gökçeler Kanyonu’da Milas’a gitmişken görmelisiniz. Yediler Manastırı, Beçin Kalesi, İasos Antik Kenti ve Gümüşkesen Anıtı ise tarihi dokulara sahip enfes güzel yerler.

Milas’ta ne yenir?

Deniz ürünleri ve ot kavurmasının yanı sır Milas köftesi denemeniz gerekenlerin en başında geliyor. Yöresel yemeklerde çıntar kavurması, kabak çiçeği dolması, göce tarhanası, turp otu haşlaması, ebegümeci yemeği başı çekmekte.

Milas Araç Kiralama Hakkında SSS

Milas’ta araç kiralamada ortalama fiyat nedir?

Milas’ta araç kiralamada ortalama fiyat 200 TL’dir.

Milas’ta gezilebilecek yerler neresidir?

Bafa Gölü, Gümüşkesen Anıtı, İasos Antik Kenti, Yediler Manstırı seyahatinizde gezebileceğiniz başlıca duraklardır.

Milas Bodrum Havalimanı’ndan Milas’a kaç km?

Milas Bodrum Havalimanı’ndan Milas’a 18 km’dir.

Hangi tip araçlar Milas seyahati için tercih ediliyor?

Orta segment binek araçlar Milas seyahati için en sık tercih edilen araçlardır.

Milas’tan Bodrum’a kaç km?

Milas’tan Bodrum 50 km’dir.

Milas'ta araç kiralayıp istediğim lokasyonda aracı teslim edebilir miyim?

Milas'da araç kiraladıktan sonra Dalaman, Göcek, Kaş ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Muğla Milas Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Milas lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Milas araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

Whatsapp Telefon