Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sadece ülkemizde değil global ölçekte de dikkat çeken metropollerden biri olan İstanbul Sabiha Gökçen'de araç kiralamaya dair tüm detaylar bu yazımızda.

Binek bir araç mı yoksa arazi tipi SUV aracı mı; hangi yakıt tipi ya da otomatik/dizel tercihi mi? Sabiha Gökçen'de araç kiralamaya dair bütün detaylarıyla burada.

Sabiha Gökçen’da Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Sabiha Gökçen Havalimanı, 2001 yılında faaliyete girdiğinden beri her yıl milyonlarca yolcuyu ağırlamakta. Dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve aynı zamanda ülkemizin ilk kadın pilotu Sabiha Gökçen’den ismini alan havalimanı 2019’da airhelp.com tarafından dünyanın en iyi 29. Havalimanı seçildi.

Dünyaca ünlü metropol İstanbul’da sizi bekleyen bir seyahat ya da iş toplantısı için kiraladığınız araca binerek güne avantajlı başlayın.

Anadolu Yakası’nda Pendik ilçesine bağlı konumda yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta. Bu durumda, havalimanı içerisinden kiralayacağınız bir araç ile şehir merkezine gitmeniz çok daha rahat olacaktır.

Şimdi sırada ucuz fiyatlı, yeni, donanımlı bir araç ve sorularınız olduğu anda anında hizmet veren bir rent a car şirketine ihtiyacınız var. İstanbul Havalimanı şubemizden yapacağınız araç kiralama ile seyahatinize kafanızda soru işareti olmadan başlayın.

Öncelikle, trafik yoğunluğu oldukça fazla olan bir şehir olan İstanbul için rezervasyonunuzu en az 2 hafta öncesinden yapmanızı öneririz. Bu önlem sizi olası son dakika stresinden kurtaracaktır. Uçaktan indiğiniz anda sadece gideceğiniz yere olan süreyi hesaplayın.

Araç kiralamak, basit detaylarıyla hangi tip aracı, hangi tip viteste süreceğinizden daha kapsamlı sorular içeriyor. Öncelikle sürücü olarak otomatik vites olan bir aracı kiralayacaksınız. Peki kaç kişisiniz? Eğer sayıca fazlaysanız ve valizin de çoksa, kiraladığınız araçtaki bagaj hacmi de belirleyici bir kriter olacaktır. Bagaj hacminize ve kişi sayısına göre de araçlar belirlediniz. Peki sadece gideceğiniz yere binek bir araçla gitmek mi, konfor ve keyfi ikiye katlayan üstü açık bir araç mı, engebeli arazi yapısına göre yerden yüksek SUV tipi bir araç mı? En ucuz fiyata, en donanımlı araçlarla ilgili tüm sorularınız için buradayız.

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İstanbul Havalimanı’ndan Kadıköy’e 30 km, Taksim’e 45 km, Levent’e 50 km, Maslak’a 55 km, Eminönü’ne yaklaşık 50 km mesafe bulunmaktadır.

Seçenekler arasından en ucuz ancak en yüksek donanımlı araç kiralamak için Oscar Rent A Car olarak hizmetinizdeyiz.

İstanbul’da Nerelere Gidilir?

İki kıta üzerine kurulmuş tek şehir olan İstanbul, dünya üzerinde oldukça ayrıcalıklı bir yere sahip. Avrupa ve Anadolu yakasının arasından geçen İstanbul Boğazı, Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlarken şehrin imzası konumundadır.

Tatil ya da iş seyahati, gidiş amacınız ne olursa olsun İstanbul’da geçireceğiniz her zaman, İstanbul’un modern ve geleneksel mimarisine, yüzyıllar boyu şehre ev sahipliği yapmış anıtlarına ve çok katmanlı yapısına hayranlıkla bakmanızı sağlayacak.

Tarihi yarımadaya geçerek balık ekmek yemek, Dolmabahçe Müzesi’ni turlamak, Pera’da bir akşamüstü tarihi binaları fotoğraflamak, boğaza karşı soluklanıp çay içmek, Kız Kulesi’nin hikayesini dinlerken uzun uzun seyretmek, Galata Kulesi’nden şehre panoramik bir şekilde bakmak… Sadece bu aktiviteler bile bütün bir şehrin sunduğu keyifli anlardan bazıları.

Kiralayacağınız araçla her yere zamanında gitmek ve geç kalma stresi olmadan varmak İstanbul seyahatini üst seviyeye taşıyacak.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama
Whatsapp Telefon