Kuşadası Araç Kiralama

Ege sahillerinde pırıl pırıl denizi, doğal güzellikleriyle dikkat çeken Kuşadası’nda araç kiralamaya dair tüm detaylar bu yazımızda.

Binek bir araç mı yoksa arazi tipi SUV aracı mı; hangi yakıt tipi ya da otomatik/dizel tercihi mi? Kuşadası'nda araç kiralamak tüm detaylarıyla burada.

Kuşadası’nda Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Kuşadası’na İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra kiraladığınız araçla 1 saat içinde varabilirsiniz.

Aydın ilinin bir ilçesi olan Kuşadası konumu itibariyle ülkemizin en sevilen ve ulaşımı rahat sahil beldelerinden biridir. İlçe, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akın ettiği bir sahil kenti olarak dikkat çekiyor.

Kuşadası ve çevre yerleri gezmek için ihtiyacınız olan tek şey rahat ve konforlu bir araç. Ucuz fiyatlı, yeni, donanımlı bir araç ve sorularınız olduğu anda anında hizmet veren bir rent a car şirketine ihtiyacınız var. Özellikle yaz döneminde, Kuşadası’na gelmeden en az 1 hafta önce Kuşadası ya da Adnan Menderes Havalimanı şubemizden size uygun aracı kiralayabilirsiniz. Oscar Rent A Car’dan yapacağınız araç kiralama ile seyahatinize kafanızda soru işareti olmadan başlayın.

Kuşadası’yla ilgili önemli ulaşım bilgileri: Kuşadası, Efes Antik Kentine 17 km, Selçuk’a 18 km, Aydın şehir merkezine 70 km, Seferihisar’a 75 km, Çeşme’ye yaklaşık 150 km mesafede bulunmaktadır. Kiralayacağınız araç ile sadece Kuşadası değil çevresindeki tüm güzellikleri keşfedin.

Kuşadası’da Nerelere Gidilir?

Masmavi pırıl pırıl denizi, doğal ve tarihi güzellikleri, sıcakkanlı yerli halkıyla her yıl binlerce tatilciyi çeken Kuşadası’nda yapılacak aktiviteleri sizin için derledik.

Kuşadası’nda Kaleiçi merkez konumunda. Kaleiçi’nde bir mola verip dinlenmek ya da akşamları geniş sofralarda oturup keyiflenmek mümkün. Merkezden güneye doğru 50 km kadar indiğinizde el değmemiş doğanın denizle buluştuğu Dilek Yarımadası’ndaki Kuşadası Milli Parkı’na varacaksınız. 4 farklı koyda doğanın cömert davrandığı yemyeşil çam ormanlarını sırtınıza alıp masmavi bir denize girebilirsiniz. Farklı bir deniz tecrübesi için Zeus Mağarası’nın kumsalını tercih edebilirsiniz.

Kuşadası’na gidip Şirince’ye gitmemek olmaz. Selçuk’a bağlı köy yerli ve yabancı turistlerin her yıl uğrak noktası. Şirince yolunun virajlı olması sebebiyle araç kiralamanızın doğru bir karar olduğunu bir kere daha fark edeceksiniz.

Selçuk demişken, Efes Antik Kenti’ni gezmeden dönmeyin. Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan antik kent, Kuşadası’nın 21 km kuzeyinde konumlanıyor.

Kuşadası’na vardığınızda kentle özdeşleşen Güvercinada’da manzaraya karşı bir öğle yemeği oldukça keyifli bir aktivite.

Kuşadası’nda Ne Yenir?

Akdeniz mutfağının ağırlıkta olduğu Kuşadası’nda et yemekleri de ayrı bir öneme sahip.

Çipura, barbun ve levreğin başı çektiği balıklı mezeli sofralar, ege otlarıyla harmanlanıyor. Ege’nin incilerinden Kuşadası’ndan hafif, lezzetli ve bir o kadar da yeni keşiflerle ayrılmış olacaksınız.

Eğer et seviyorsanız da güveç yemeğini mutlaka deneyin. Kuzu tandır, sac kavurma da diğer seçenekler arasında çoktan yerini alıyor.

Kuşadası'nda Araç Kiralama Hakkında SSS

Kuşadası’dan arabayla gidilebilecek yerler nerelerdir?

Güvercinada, Davutlar Plajı, Dilek Yarım Adası Kuşadası seyahatinde başlıca gezi duraklarıdır.

Kuşadası’da araç kiralama fiyatları ortalama ne kadardır?

Kuşadası’nda ortalama araç kiralama fiyatı 720 TL’dir

Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası Merkez arası kaç km?

Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası arası 60 km’dir.

Kayseri’de araç kiralayıp istediğim lokasyonda aracı teslim edebilir miyim?

Kuşadası'nda araç kiraladıktan sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara, Bodrum ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Aydın Kuşadası Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Aydın Kuşadası lokasyonunda www.oscarrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Aydın Kuşadası araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.oscarrentacar.com

Blog

Aydın Kuşadası
Aydın Kuşadası
Kuşadası Araç Kiralama
Whatsapp Telefon