Kiralık Araçlar ve Modelleri

Oscar Rent A Car, ihtiyaçlarınıza yönelik farklı model ve gruplardaki geniş araç seçenekleriyle oto kiralama deneyiminizi apayrı bir noktaya taşır. Onlarca farklı araç grubumuz arasından ihtiyacınıza en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Şirketimizin araba kiralama filosu içerisinde bulunan araçların tamamı düzenli olarak servis ve bakım kontrollerine tabi tutulur. Müşterilerimizin cam ve mal güvenliği her şeyin üzerinde olduğu için her zaman sağlıklı araçlarımız kiralanmaya hazır tutulur.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kiralık araçların mekanik bakımları düzenli olarak yapıldığı gibi temizlikleri de en iyi şekilde yapılır. Bütün müşterilerimize tertemiz halde kiraladıkları araçlarımız teslim edilir. Bu sayede gönül rahatlığı ile araç sahibi olmanın konforu çıkarılır.

Alternatif Kiralık Araç Grupları

Kiralık araçlar grubumuzda ekonomik araçlarımız, orta sınıf araçlarımız, üst sınıf araçlarımız, suv araçlarımız, minibüs tipi araçlarımız mevcuttur. Dolayısıyla her kullanıma ve her ihtiyaca cevap verebilecek kiralık araç seçeneklerini Oscar Rent A Car şirketimizde bulabilirsiniz. Kullanım amacınız, seyahat edecek kişi sayısına göre dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz.

Araçlarımız aynı sınıf ve gruplarda otomatik-manuel şanzıman seçeneği, dizel-benzin yakıt türü seçeneği gibi alternatiflere sahiptir. Bu sayede kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz aracı kolaylıkla seçebilir, en uygun fiyata en kaliteli aracı kiralama şansı elde edebilirsiniz.

Kiralık araçlarımız maksimum 3 yaşındadır. Dolayısıyla araçlarımızın tamamı en son teknoloji ve en modern donanıma sahiptir. Seyahatlerinizi en sağlıklı biçimde yapabilmeniz adına hazırlanmışlardır.

Farklı Donanımlarda Kiralık Araba Seçenekleri

Sayfamız üzerinden kiralık araçlarımızı inceleyebilir ve araç rehberi üzerinden detaylı incelemede bulunabilirsiniz. Araç rehberi kısmımızda marka, model, yolcu kapasitesi, bagaj kapasitesi, sınıfı, şanzıman özellikleri, yakıt cinsi, klima detayı ile yaş, ehliyet zorunluluğu bilgileri yer almaktadır. Rezervasyonlarımız araç grupları bazında yapılabilmekte ve ofis bazında araç farklılıkları ortaya çıkabilmektedir. Olası araç farklılıklarında müşterilerimize gerekli bilgilendirme verilmekte, her zaman arzuladıkları arabaya sahip olmaları için gayret sarf edilmektedir.

Yılın her döneminde en uygun fiyatlı ve en kaliteli araçlarımız müşterilerimizi bekliyor. Siz sadece beğendiğiniz aracı seçin ve uygun fiyatlara ihtiyacınız olan araç kiralama ayrıcalığını yaşayın.

Whatsapp Telefon