Dalaman Araç Kiralama

Ege Tatilleri İçin Dalaman Araç Kiralama Hizmetleri

Ege Bölgesi'nde Muğla'nın farklı ilçelerinde, İzmir veya Kuşadası gibi bölgelerde tatil gerçekleştirmek istediğinizde havayoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle Muğla tatil bölgelerinde havayolu ulaşımı sağlamak istediğinizde genellikle uçağınız Dalaman Havalimanı'na ulaşacaktır. Bu sayede Dalaman üzerinden Fethiye, Ölüdeniz, Bodrum veya Marmaris gibi bölgelere ulaşabilirsiniz. Bu noktada istediğiniz bölgeye ulaşmak için havaalanında teslim almak üzere Dalaman araç kiralama hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu kiralama hizmetlerini tatiliniz boyunca rahat bir ulaşım amacıyla firmamız üzerinden alabilirsiniz. Uçuş rezervasyonlarınızı sağladıktan sonra uçağınızın Dalaman Havalimanı'na ulaşacağı saat itibariyle Dalaman rent a car hizmetinin başlaması için rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman Oto Kiralama Hizmetleri ile Sunulan Avantajlar

Firmamız üzerinden önceden rezervasyonlar veya günlük olarak gerçekleştirdiğiniz Dalaman oto kiralama hizmetlerinde birçok avantaj sunulmaktadır. Örneğin, araç kullanım tipinize göre benzinli, dizel, otomatik vites ya da manuel vites araç seçimleri yapabilirsiniz. Sonrasında ekonomik, orta, üst veya lüks sınıf araç seçimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlarda sahip olduğunuz ehliyet tecrübesine ve yaş koşullarına göre kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Dalaman araba kiralama hizmetleri sırasında birçok farklı ek hizmet talep ederek daha konforlu ve güvenli bir kullanımda elde edebilirsiniz. Cam, far, lastik sigortası(LCF) ile avantaj elde edebilirsiniz. Çocuklarınızın güvenliği için çocuk koltuğu, kolay ulaşım için navigasyon veya ikinci şoför rahatlığı için aynı koşulları oluşturan ek sürücü hizmeti talep edebilirsiniz.

Dalaman Araç Kiralama Hizmetlerinden Sunulan Rakamlar

Firmamız üzerinden rezervasyon hizmetlerini farklı seçenekler ile sağladığınız Dalaman araç kiralama hizmetlerinde özellikle sunulan rakamlar da çok uygun bir yapı göstermektedir. Bu sayede yapacağınız kiralama işleminde kaç gün kiralama yapacağınızı seçtikten sonra fiyat bilgilerine net olarak ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı araçlarda günlük fiyatta 13 Euro gibi farklı rakamlar ile araç kiralayabilirsiniz.

Bütçenize uygun bir şekilde farklı sınıflarda seçeceğiniz bu araçlardan rezervasyon yapıp ödeme noktasına geçtiğinizde, kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kredi kartı bilgileriniz sayesinde ön provizyon ile teminat blokesi gerçekleştirilir. Sonrasında ödeme işlemlerini havale, teslimatta ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi farklı imkanlar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca araç geri teslim edildikten sonra teminat blokesi de size geri ödenecektir.
Whatsapp Telefon