Ek Hizmetler

Araç Kiralama Hizmetlerinde Ek Hizmetler Yer Alır Mı?

Firmamız profesyonel bir yapıyla hizmet veren oto kiralama işletmesi olarak müşterilerimiz için ihtiyaçlara bağlı ek hizmetler de sağlamaktadır. Ek hizmetler araç kullanımını daha profesyonel ve faydalı bir hale getirmektedir. Örneğin, rent a car hizmetleri sırasında bebek veya çocuk koltuğu talep edilebilir. Aile ile birlikte yapılacak kiralama hizmetlerinde seyahat sırasında konfor ve güvenlik elde etmek için küçük çocuklar açısından bu hizmet talep edilebilir.

Şehir dışında yapılacak seyahatler veya farklı bir şehirden gelerek yapılan kiralama işlemlerinde lokasyon bilgisine sahip olabilmeniz için navigasyon ve GPS hizmeti talep edebilirsiniz. Araçlarda navigasyon ve GPS eklentisi sağlanmasıyla turistik seyahatlerinizde veya iş seyahatlerinizde ulaşımı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Araba Kiralama Hizmetlerinde Ek Avantaj Paketleri

Firmamız üzerinden araba kiralama hizmetleri talep ettiğiniz zaman sizin için avantaj sağlayacak ek paketler talep edebilirsiniz. Bu paketler arasında ilave kilometre paketi gibi örnekler yer almaktadır. Çünkü kiralama hizmetlerinde seçmiş olduğunuz araç için ekonomik sınıf veya lüks sınıf araçlarda günlük ve aylık kilometre sınırları bulunmaktadır. Bu sınırların aşılması sözleşme kapsamında kabul edilmediği için daha uzun yol yapacağınız koşullarda ilave kilometre talep edebilirsiniz.

Farklı bir ek paket olarak ek sürücü hizmeti talebinde de bulunabilirsiniz. Yani kiralama hizmeti gerçekleştiren kişi kendisi gibi ehliyet ve yaş sınırlarını sağlayan kişileri ek sürücü olarak gösterebilir. Bu konuda 2 adet gibi ek sürücü tanımlaması yapılmasıyla araç grubuna uygun şekilde başka kişiler de aynı kiralama süresi içerisinde aracı kullanabilir.

Araç Kiralama İçin Ekstra Hizmetler

Daha rahat ve konforlu bir araç kiralama hizmeti için firmamız üzerinden şoför hizmeti gibi ekstra eklentiler talep edebilirsiniz. Özellikle tanımadığınız şehirlerde veya konforlu seyahat imkanı elde etmek istediğinizde, aracınızı şoförlü bir şekilde kiralamak isteyebilir ve ek bir ücretle pratik bir avantaj elde edebilirsiniz.

Son olarak hizmetler arasında drop hizmeti sayesinde aracı farklı bir noktada bırakabilirsiniz. Yani aracınızı işletmemizden teslim aldıktan sonra kiralama süresi tamamlandığı zaman drop hizmeti sayesinde firmamız tarafından belirlenmiş farklı noktalara araç teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.


EK SÜRÜCÜ

Aracı kiralayan kiracı dışındaki bir kişinin daha aracı kullanabilmesi içilen verilen hizmettir.

NAVİGASYON

Kiraladığınız araçla seyahat ederken gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşmanızı navigasyon cihazıyla sağlarsınız.

BEBEK KOLTUĞU         
Belirli bir yaşa kadar olan bebekler ve çocukların araçta seyahatlerinde yasal zorunluluğu olan çocuk/bebek koltuğu kullanılması gerekmektedir.
GENÇ SÜRÜCÜ
Kiralanacak olan araç segmentine göre değişiklik gösteren yaş ve ehliyet sınırları bulunmaktadır. Şartları sağlamayan kiracılar Genç Sürücü ve Süper Güvence hizmetini birlikte almalıdır.
Whatsapp Telefon