2.El Araç

Rent A Car Kadar Karlı 2. El Araç Seçenekleri

Bireysel olarak veya kurumsal olarak uzun süreli araç kullanımı için rent a car hizmetlerini seçtiğinizde, birçok noktadan feragat ederek kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle firmamız sayesinde uygun kiralama fiyatlarını seçmeniz ile aylık kiralama işlemlerinde çok daha uygun fiyatlar ile kiralama yapılabilir.

Ancak özellikle aylarca gerçekleştirilecek kiralama işlemlerinde çok daha uygun fiyatlar ile 2. el araç seçenekleri sayesinde araç sahibi de olabilirsiniz. Firmamız yıllardır geniş bir garaja sahip olarak yüzlerce araç ile kiralama hizmetleri sunmaktadır. Sunulan bu araçlar belirli bir süre sonrasında hizmet sunumu gerçekleştiremeyeceği için yenileme sonrası eski araçlar uygun fiyatlarla 2. el olarak satışa sunulabilmektedir.

2. El Alışverişi Veya Oto Kiralama

Bahsedilen bu avantaj noktası göz önünde bulundurulduğunda, oto kiralama hizmetini 6 ay gibi bir süreyle aldığınızı düşünebilirsiniz. Örneğin, ekonomik sınıfta dizel ve manuel bir araç seçtiğinizi düşünelim. Bu araç için sayfamızda yaptığınız seçimler ile bu kadar süre içerisinde hangi ücretleri ödeyeceğinizi görebilirsiniz.

Örneğin, bu hizmet için filo kiralama yöntemi ile veya yine tek bir araç üzerinden 6 ay için 3000 Euro gibi bir ücret ödemeniz gerekebilir. 3000 Euro günümüz ekonomik koşullarında 35 ile 36.000 TL arasında bir değer göstermektedir. İşte bu durumda bir miktar daha ödeme gerçekleştirerek sayfamız sayesinde 2. el araba alışverişi sağlayabilirsiniz.

Araba Kiralama Ne Kadar Mantıklıdır?

2. el araba alışverişi gerçekleştirmeniz yerine firmamız üzerinden araba kiralama işlemi gerçekleştirmeniz belirgin farklar ortaya çıkarmaktadır. Benzer fiyatlarla sayfamız üzerinden ikinci el vasıta alışverişi gerçekleştirdiğinizde, bu aracın tüm masrafları ve ihtiyaçları sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Yani kasko, vergi, bandrol, bakım, onarım, servis, periyodik hizmetler gibi birçok nokta sizin tarafınızdan ödenmelidir.

Ancak araç kiralama hizmeti sayesinde firmamız tüm bu ihtiyaçları karşılarken, Siz sadece koşullara uygun olarak araç kullanımı gerçekleştirirsiniz. Yani araçta kullanım sırasında kaza veya arıza durumlarında yedek araç ile hizmet alabilir ve belirli bir teminata kadar bu hasarlarda muafiyet elde edebilirsiniz. Bu kapsamda kiralama ve alışveriş seçenekleri arasındaki farkları kendiniz belirleyebilirsiniz.
Whatsapp Telefon